B210450V105J15BLBY
MFR.Part #
B210450V105J15BLBY
JLCPCB Part #
C2979900
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS