B220630V684J15BLBY
MFR.Part #
B220630V684J15BLBY
JLCPCB Part #
C3013675
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS