ELJ-RF43NGFB
MFR.Part #
ELJ-RF43NGFB
JLCPCB Part #
C20509693
Package
0402 (1005 Metric)
Description
1.9Ω 150mA 43nH 8@100MHz ±2% 0402 (1005 Metric) Inductors (SMD) ROHS