PA4301.823NLT
MFR.Part #
PA4301.823NLT
JLCPCB Part #
C6351957
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
403mΩ 570mA 82uH ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS