PA4303.823NLT
MFR.Part #
PA4303.823NLT
JLCPCB Part #
C6351965
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.35A 243mΩ 82uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS