H6500NLT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
H6500NLT
JLCPCB Part #
C2662474
Package
Plugin
Description
0℃~+70℃ 150mΩ 15uH 2 500V 插件 Common Mode Filters ROHS