BWCU00201212900Y03
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BWCU00201212900Y03
JLCPCB Part #
C7433038
Package
SMD,2.1x1.3mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 2 300mΩ 500mA 50V 90Ω@100MHz SMD,2.1x1.3mm Common Mode Filters ROHS