BSPQ000603047N5H00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSPQ000603047N5H00
JLCPCB Part #
C5565053
Description
20@500MHz 300mΩ 4.5GHz 400mA 7.5nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS