BSPQ000603049N1H00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSPQ000603049N1H00
JLCPCB Part #
C6132561
Description
20@500MHz 300mA 4.5GHz 400mΩ 9.1nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS