BSPQ000603044N7H00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSPQ000603044N7H00
JLCPCB Part #
C5565044
Package
0201
Description
20@500MHz 250mΩ 4.7nH 400mA 7GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS