BSCH000603032N2S00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BSCH000603032N2S00
JLCPCB Part #
C5955471
Package
0201
Description
190mΩ 2.2nH 360mA 4@100MHz 8.8GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS