BBSY00100505600Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBSY00100505600Y00
JLCPCB Part #
C5595274
Package
0402
Description
1 200mΩ 60Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS