BBSY00100505800Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBSY00100505800Y00
JLCPCB Part #
C5952536
Package
0402
Description
1 200mΩ 80Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS