MLB03-102-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLB03-102-RC
JLCPCB Part #
C6667726
Package
0402
Description
1 1kΩ@100MHz 950mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS