BBSJ00160808102Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
BBSJ00160808102Y00
JLCPCB Part #
C5576403
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 600mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS