PE-1206CCMC601STS
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-1206CCMC601STS
Description
-40℃~+125℃ 125V 2 260mA 50V 600Ω@100MHz 800mΩ - Common Mode Filters ROHS