ANT1204LL05R0915A
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
ANT1204LL05R0915A
JLCPCB Part #
C3285088
Package
SMD,12.2x4mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6mm 12.1mm 1W 2 20MHz 3.32dBi 4.1mm 50Ω 915MHz SMD,12.2x4mm Antennas ROHS