BSCH001608082N2S00
MFR.Part #
BSCH001608082N2S00
JLCPCB Part #
C7086647
Package
0603
Description
100mΩ 2.2nH 600mA 7.2GHz 8@100MHz 0603 Inductors (SMD) ROHS