ANT1204LL20R0433A
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
ANT1204LL20R0433A
JLCPCB Part #
C6125425
Package
SMD,12.2x4mm
Description
-40℃~+105℃ 0.83dBi 1.5mm 12mm 1W 28MHz 433MHz 4mm 50Ω SMD,12.2x4mm Antennas ROHS