ABPY00201209600Y00
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
ABPY00201209600Y00
JLCPCB Part #
C6458577
Package
0805
Description
1 30mΩ 60Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS