AOM-6738L-LW100-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AOM-6738L-LW100-R
Description
-38dB@±3dB 1.5V~10V 2.2kΩ 500uA 6.7mm 60dB 9.7mm Omnidirectional - Microphones ROHS