AR027150MR-2-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AR027150MR-2-R
Description
150Hz 150Ω 15mW 20Hz~10kHz 26.8mm 8.5mm Electromagnetic - Speakers ROHS