PTVS40VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS40VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553423
Package
SOD-128
Description
1 100nA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS