PWCWAQ1608F-470KTT
MFR.Part #
PWCWAQ1608F-470KTT
JLCPCB Part #
C2983046
Package
0603
Description
100mA 10MHz 47uH 8.645Ω Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS