PDPTAT0608-2R2M
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PDPTAT0608-2R2M
JLCPCB Part #
C5119585
Package
Plugin,D7.5xL10mm
Description
13mΩ 2.2uH 5.4A 7A Drum-core inductor ±20% 插件,D7.5xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS