PSPMAA1265H-150M-ANF
MFR.Part #
PSPMAA1265H-150M-ANF
JLCPCB Part #
C5273820
Package
SMD,13.2x12.8mm
Description
13A 15uH 28mΩ 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,13.2x12.8mm Power Inductors ROHS