PSPMAA1050H-150M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA1050H-150M-ANP
JLCPCB Part #
C5273835
Package
SMD,11.5x10mm
Description
15uH 45mΩ 6.7A 8A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS