PCAQ7060MW-301
MFR.Part #
PCAQ7060MW-301
JLCPCB Part #
C2916896
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-25℃~+125℃ 10MΩ 10mΩ 125V 125V 2 300Ω@100MHz 5A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS