PDMTAT068125-151MLU
MFR.Part #
PDMTAT068125-151MLU
JLCPCB Part #
C3011544
Package
Plugin,23x12mm
Description
0.8mm 150uH 40mΩ 6A Toroidal Inductor ±20% 插件,23x12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS