PSPMAA1050H-101M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA1050H-101M-ANP
JLCPCB Part #
C5273830
Package
SMD,11.5x10mm
Description
100uH 260mΩ 3A 4A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS