PSPMAA0803H-330M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-330M-ANP
JLCPCB Part #
C3036144
Package
SMD,8.5x8mm
Description
180mΩ 2.5A 33uH 4A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS