PSPMAA0803H-1R5M-ANP
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSPMAA0803H-1R5M-ANP
JLCPCB Part #
C843786
Package
SMD,8.5x8mm
Description
1.5uH 10A 14A 8mΩ ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS