PSPCAQ75-2R2M
MFR.Part #
PSPCAQ75-2R2M
JLCPCB Part #
C436438
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.2uH 28mΩ 4.5A 4.5A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS