PCAQ7060HW-102
MFR.Part #
PCAQ7060HW-102
JLCPCB Part #
C52178254
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 11mΩ 125V 1kΩ@100MHz 2 6.5A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS