PSPMAA0803H-150M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-150M-ANP
JLCPCB Part #
C3036142
Package
SMD,8.5x8mm
Description
106mΩ 15uH 3.5A 6A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS