PSPMAQ0605H-470M-ANP
MFR.Part #
PSPMAQ0605H-470M-ANP
JLCPCB Part #
C436585
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
180mΩ 2.5A 2A 47uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS