PSPCAQ43-6R8M
MFR.Part #
PSPCAQ43-6R8M
JLCPCB Part #
C436401
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.9A 117mΩ 6.8uH 760mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS