PSPMAA063T-150M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA063T-150M-ANP
JLCPCB Part #
C436566
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
135mΩ 15uH 3.5A 3A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS