PSPCAQ54-101M
MFR.Part #
PSPCAQ54-101M
JLCPCB Part #
C436429
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
100uH 520mA 520mA 700mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS