PSPMAA1040-100M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA1040-100M-ANP
JLCPCB Part #
C2983105
Package
SMD,11x10mm
Description
10A 10uH 33mΩ 7A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS