PCAQ3216B-201T035
MFR.Part #
PCAQ3216B-201T035
JLCPCB Part #
C2926976
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 200Ω@100MHz 350mA 450mΩ 50V 50V 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS