PBBHAQ1608H-471T10
MFR.Part #
PBBHAQ1608H-471T10
JLCPCB Part #
C52178225
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 1A 200mΩ 470Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS