QH03BZ600
Extended
Manufacturer
POWER INTEGRATIONS
MFR.Part #
QH03BZ600
JLCPCB Part #
C568353
Package
TO-263AB
Description
250uA@600V 3A 3V@3A 600V 9.8ns TO-263AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS