ERJ-8ENF1133V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1133V
JLCPCB Part #
C3927937
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS