ERJ-1GNF4991C
MFR.Part #
ERJ-1GNF4991C
JLCPCB Part #
C2074137
Description
-55℃~+125℃ 4.99kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS