TX2-L-12V-1
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TX2-L-12V-1
JLCPCB Part #
C1560658
Package
Plugin,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 4ms 4ms AgPd + Gold Plated Single Coil 插件,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS