ERJ2RHD391X
MFR.Part #
ERJ2RHD391X
JLCPCB Part #
C400538
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS