ERJ-U01F9100C
MFR.Part #
ERJ-U01F9100C
JLCPCB Part #
C4167248
Description
-55℃~+125℃ 50mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS