ERJP03F3320V
MFR.Part #
ERJP03F3320V
JLCPCB Part #
C2123112
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS