EZP-V80905LTA
MFR.Part #
EZP-V80905LTA
JLCPCB Part #
C3792625
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 800V 9uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS